Styret Fotball Senior

Seniorgruppen organiserer voksenfotball i klubben og består av A-lag, B-lag, Veteran / Old Boys og Old Girls. Aktiviteten ledes av et avdelingsstyre. 

 

NAVN E-POST TLF    
         
Styret        
         
Torill Marøy torill@bkoc.no 41520057 Leder  
Gudmund Konglevoll granlusso@gmail.com 41474730 Sportslig kontakt  
Rune Skår Rune.Skaar@bergen.kommune.no 94501826 Styremedlem  
Kenneth Elvebakk k.elvebakk@gmail.com 97053162 Økonomiansvarlig  
Anne Mette Nesje Porten anne.mette.nesje.porten@hfk.no 99642577 Web senior  
Kjetil Zahl kje-zah@online.no Mangler info styremedlem  
         
         
A-lag, 5 div, avd 02        
         
Kjetil Andresen kjetil.andresen@telecom.no 92038816 Hovedtrener  
Kjetil Landsvik kjetil547@hotmail.com 92217050 Trener  
Per Andreas Watne perwatne@gmail.com 90689116 Oppmann/materialforvalter  
Per Magne Myhren myhren@hotmail.com 41128087 Oppmann/materialforvalter  
         
         
B-lag, 6 div, avd 02        
         
Kenneth Elvebakk k.elvebakk@gmail.com 97053162 Trener  
Knut Anders Eknes eknes.knut@gmail.com 92851869 Trener  
         
         
Oldgirls        
         
Torill Marøy torill@bkoc.no 41520057 Lagleder  
Turid T. Lundekvam turidtysse@gmail.com 91670022 Trener  
         
         
Oldboys        
         
Stein Åge Nesje stein.age.nesje@protan.no 47453491 Kontaktperson  
         
Veteran/turgruppe        
         
Jan Mortensen jmor2@online.no 95801937 Kontaktperson  
         

 

Kalender

August
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket