Trenere og kontaktpersoner

trener Steinar Halvorsen

mail: Steinarhalvorsen@hotmail.com 

tlf: 957 21 184

trener  Yngve Johannessen Floen

mail: yngve.johannessen@gmail.com 

tlf: 99 57 45 58

trener Kristian Simonsen

mail: kristian.simonsen@uib.no

tlf: 41 12 25 74

trener

Frode Olsen

mail: frodetolsen@gmail.com

tlf: 901 99 488

trener

Jon Skamsar

mail: jon@skamsar.net

tlf: 901 41 509

foreldrekontakt Lene Urdahl

mail: lene@urdahl.no 

tlf: 90662380

foreldrekontakt Grete Kvalø

mail: grete_kvalo@hotmail.com

tlf: 93206234

foreldrekontakt Kristin Kvamme

mail: kristin.kvamme@gmail.com

tlf: 93658443

Kalender

August
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket